Наша мрія зробити планету красивіше!
Ми вже почали!
Приєднуйтесь до ВР!

м. Харків, ТЦ Барабашово, Нові Лужники, маг.№9

Модний верхній одяг для чоловіків

Вибір верхнього одягу для чоловіків

Функціональність – це головна особливість, що відрізняє сучасну жіночу моду від чоловічої. Навіть підбираючи собі такі, здавалося б, вкрай практичні речі, як верхній одяг, жінки схильні знехтувати зручністю і теплом для створення модного, елегантного і привабливого образу. У той же час, не применшуючи значення комфортності верхнього одягу, сучасні чоловіки стали більш вимогливими до її презентабельності та органічності у формуванні власного стилю.

Намагаючись створити цікавий образ, чоловікові важливо виключити таку помилку, як змішування стилів. Якщо повсякденним вбранням ділової людини є суворий костюм, верхній одяг має повністю відповідати йому. В даному випадку ідеальним вибором для тих, хто вважає за краще дотримуватися класичної лінії, може бути:

  • чоловіче пальто або напівпальто строгого фасону,
  • чоловіча куртка, пошита на кшталт піджака

Правду кажучи, шанувальники оригінальних речей, як і шанувальники спортивного одягу, у своєму гардеробі завжди мають запас костюмів і строгих штанів на всі випадки життя. Час від часу життя підкидає ситуації, коли без елегантного пальта чи куртки у строгому стилі просто не обійтись.

З чого складається ціна на пальта та куртки

Підбираючи потрібний верхній одяг, важливо розуміти, якими критеріями визначається вартість речей, на чому дозволяється економити, а що реально важливо при визначенні якості виробів.

  • Компанія виробник. Чим більш просунутий бренд на ринку, тим вище ціна продукції, оскільки до неї входять витрати на рекламу та висококласний штат. При цьому на ринку є і менш відомі виробники, якість пальта та курток яких знаходяться на гарному рівні, а ціни набагато доступніші для нашого споживача.
  • Матеріали. Верхній чоловічий одяг виготовляють із різних матеріалів. Дорогі тканини, як правило, використовують відомі бренди, що додатково піднімає вартість їхньої фірмової продукції.
  • Місце покупки. Купуючи пальто чи куртки у бутіку на центральній вулиці, клієнт заплатить за них значно більше, ніж при купівлі аналогічних речей у магазині на околиці або замовляючи їх в інтернет-магазині. Чим нижче витрати на оренду та штат, тим доступніший для покупців якісний верхній одяг.

За весь час існування пальта модельєрами було винайдено безліч різних фасонів: альстер, тренч, шинель, інвернес та ін. Деякі з них використовуються відомими будинками моди і досі.

У широкому виборі пропозицій від виробника b-planet кожен стильний чоловік без проблем підбере для себе ідеальний варіант елегантного верхнього одягу по сезону.