Наша мрія зробити планету красивіше!
Ми вже почали!
Приєднуйтесь до ВР!

м. Харків, ТЦ Барабашово, Нові Лужники, маг.№9

Зимове чоловіче пальто оптом від виробника

Який верхній одяг має властивість будь-якого чоловіка, незалежно від його статусу, способу життя і віку, перетворювати на людину, що солідно виглядає? Відповідь у даному випадку однозначна: йдеться про таку популярну річ як чоловіче пальто, яке так люблять носити люди ділової сфери, а також ті, хто бажає здаватися успішнішим.

Зимові чоловічі пальта від виробника

Компанія b-planet, що володіє власними виробничими потужностями у Харкові, випускає гарні та якісні зимові речі для чоловіків. Виробник b-planet пропонує чоловічий верхній одяг в асортименті оптом, на вигідних умовах.

Оригінальні та стильні чоловічі пальта скроєні таким чином, що підійдуть як для студентів, так і для чоловіків, які вже будують свою майбутню кар'єру. Незалежно від того чи купується коротке чоловіче пальто для молодого хлопця або пів пальто чоловіче для серйозної людини постарше, придбати чоловічий одяг можна оптом в будь-яких ростовках, що вас цікавлять.

Переваги зимових чоловічих пальто виробника b-planet:

Серед переваг даного виду фірмових виробів слід зазначити:

  • цікавий модельний ряд для покупців різного стилю життя та вікової групи;
  • регулярне оновлення асортименту з урахуванням модних ринкових тенденцій;
  • цікаві додаткові нюанси у дизайні від бригади досвідчених майстрів компанії b-planet;
  • комфортність, практичність та зручна посадка всіх моделей;
  • уважний контроль якості на всіх етапах виробництва.

Віддаючи данину активному попиту, майстри компанії створили лінійку справді модних, довговічних в експлуатації та практичних у догляді речей.

Пальто чоловічі поточного сезону

Цього сезону дизайнерами пропонується низка моделей, призначених для покупців у віковій категорії від 16 до 46 років. Щоправда, практика показує, що практичні, стильні та недорогі класичні чоловічі пальта від b-planet із задоволенням носять старші люди. Лінійка розмірів різних моделей коливається від 44 до 56.

Основні матеріали, з яких створюються теплі речі, це темно-сіра вовна та чорна кашемірова тканина. Дані тканини чудово поєднуються з вбраннями в будь-якому стилі, а також абсолютно з будь-яким чоловічим взуттям.

Для підкладки використовується гіпоалергенне хутро «вельбо» і практичний поліестер. Як утеплювальні матеріали застосовуються синтепон в комбінації з ватином. Стильне зимове пальто від виробника в деяких моделях може мати декоративні деталі з екошкіри.

Чоловічі пальта оптом

Компанія b-planet працює на території України та залучає до співпраці вітчизняних реалізаторів та оптовиків. Діє вигідна програма знижок для закупівлі зимових чоловічих пальт оптом. Заявки потенційних та чинних партнерів обробляються у максимально швидкі строки.

Розширте свій бізнес лінійкою недорогого сезонного одягу від вітчизняного виробника!