Наша мрія зробити планету красивіше!
Ми вже почали!
Приєднуйтесь до ВР!

м. Харків, ТЦ Барабашово, Нові Лужники, маг.№9

З яких тканин шиють верхній чоловічий одяг

Верхній чоловічий одяг, призначений для експлуатації в холодну пору року, повинен мати багато важливих властивостей. При цьому частина незамінних функцій повинна виконувати тканина, з якої виготовлено зимову або демісезонну річ. Особливості погоди та клімату вимагають від застосовуваних матеріалів насамперед наявності таких важливих якостей:

  • водо- та вітростійкості;
  • повітропроникності;
  • збереження тепла.

Сучасне текстильне виробництво досягло нині високого рівня розвитку. Існує достатньо матеріалів, які використовуються для виготовлення верхнього теплого одягу. Спробуємо розібратися в найпоширеніших видах.

Популярні тканини, які застосовуються для пошиття курток та плащів

Найчастіше чоловічі плащі та здебільшого куртки є різновидами демісезонного одягу. Зазвичай погода ранньою весною і восени не дуже сприятлива: дощова, прохолодна, вітряна і волога. Пориви вітру часто бувають дуже сильними, проте саме життя змушує виходити на вулицю і кудись іти. Очевидно, що тканина для виробів, які вимушені витримувати високі атмосферні навантаження, повинна підбиратися відповідна.

Найбільшого поширення мають такі різновиди текстилю:

  • Плащовка, яку прийнято відносити до змішових матеріалів. Тканина має високу повітропроникність, водонепроникність і чудові теплозберігаючі властивості. Якісна чоловіча куртка з верхом з плащової тканини вигідно виділяється своєю практичністю, довговічністю і простотою догляду.
  • Поларфліс, яка, по суті, є різновидом плащової тканини на флісі. Нерідко поларфліс використовується як підкладка для пухових курток і різних теплих виробів. Без проблем зшивається з іншими тканинами.

З інших видів тканин варто згадати нейлон, болоній, оксфорд, кожна з яких має свої позитивні властивості.

Тканини, які використовуються для пошиття пальто

Пальто це не той одяг, який варто носити за дощової погоди, проте зимові чоловічі пальта мають особливий попит. Для випуску пальта використовуються матеріали більш щільні за структурою, з низькою водопоглинальністю, відмінною вітростійкістю і досить теплі.

Базові види матеріалів, з яких роблять чоловіче пальто, це різні вовняні тканини (сукно, габардин, букле) з додаванням бавовни, шовку, мохера, акрилу та ін. Окремо варто відзначити гладкий, м'який та з однорідною структурою пальтовий кашемір.